مرکز پخش عمده چرم مصنوعی طرح یونیکورن

چرم مصنوعی از محصولات متنوعی هستند، که در وسایل مختلف قابل استفاده می باشد. این محصولات با کیفیت از مهمترین و بهترین اختراعات بشر به حساب می آیند. می توانند زیبایی فضای خانه شما را دوچندان کند . چرم مصنوعی طرح یونیکورن یکی از پرطرفدارترین چرم های  فانتزی به حساب می آید.

 

چرم مصنوعی طرح یونیکورن

چرم مصنوعی و چرم طبیعی  چیست؟

چرم  یکی از ابزار و وسایلی است، که از دیرباز مورد استقبال قرار گرفته است و در دوره های اولیه به عنوان یک پوشش برای انسان محسوب شده است. در زمان قدیم  این محصول از حیوانات گوناگون تهیه و تولید می شد و توسط فرایند دباغی به چرم تبدیل شده است از چرم برای تولید  کمربند، کیف، کفش ،پوشاک و وسایل منزل میتوان استفاده کرد و از چرم های مصنوعی فانتزی یکی از پرفروش‌ترین چرم مصنوعی محسوب می‌شوند که در طرح ها و رنگ های مختلف به بازار عرضه شدند.

امروزه چرم های مصنوعی فانتزی مدل های گوناگون و متنوعی دارند که متقاضیان زیادی را در سراسر کشور به خود جذب نموده اند.

تولیدی این نوع  روز به روز در حال افزایش است. از چرم  های فانتزی بالاخص چرم مصنوعی طرح یونیکورن در وسایلی مثل کیف پول کیف های کول کیف گوشی و وسایل دخترانه از این قبیل می توان استفاده کرد.

چرم های مصنوعی نیاز به مراقبت و توجه ویژه ندارند تنها کافی است که به وسیله یک دستمال و آب ولرم این محصولات چرم را تمیز نمود.

چرم مصنوعی طرح یونیکورن

بزرگترین مرکز خرید عمده چرم مصنوعی طرح یونیکورن

چرم مصنوعی طرح یونیکورن به دلیل مرغوبیت بالایی که دارند در هنگام برش زدن دچار تیزی و برآمدگی نمی‌شوند و کاملاً سطحی صاف و یکنواخت را ارائه می دهند.

این چرم ها را می توان به وسیله چرخ خیاطی یا حتی دست دوخت و جای سوراخ های سوزن بر روی آن به ندرت دیده می شود.

در برخی موارد جرم های مصنوعی را به وسیله چسب های قطره ای و حرارتی به هم می چسبند و دیگر نیازی به دوخت با سوزن نیست. طرح های چرم مصنوعی فانتزی بسیار نرم و لطیف هستند و انعطاف بالایی دارند به همین دلیل برای تولید کیف ها، جنس بسیار خوب محسوب می شود.

خرید چرم به صورت عمده یکی از روش‌های بسیار به صرفه این محصول می باشد؛ زیرا با خرید عمده چرم مصنوعی می توانید حجم بیشتری از این محصول را با قیمتی مناسب و نزدیک به قیمت تولید خریداری نمایید.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر، ثبت سفارش و خرید عمده انواع چرم مصنوعی با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما